Світові ігри людей з ДЦП: 400 атлетів змагалися в Ноттінгемі

Cвітові ігри дітей з церебральним паралічем (World Cerebral Palsy Games)Чергові світові ігри дітей з церебральним паралічем (World Cerebral Palsy Games) нещодавно відбулися в Ноттінгемі (Великобританія). Ці змагання проходили з 6 по 16 серпня 2015 року на спортивному комплексі Harvey Hadden, у реконструкцію якого було інвестовано 16 мільйонів фунтів стерлінгів.

400 атлетів з 13 країн світу, включаючи Бразилію, Австралію та Японію, продемонстрували свої можливості під час змагань з атлетики, гри в кулі, футболу, плавання, настільного крикету та теквандо.

На урочистому відкритті змагань, мер міста Дейв Трімбле сказав: «Ми надіємося, що ігри надихнуть інших людей з обмеженими можливостями і допоможуть зробити спорт доступним для всіх для людей з особливими потребами.

Два нових види спорту були впровадженні у цьогорічні програму змагань – це пара-теквандо та настільний крикет. Абсолютним лідером в командному заліку були неповносправні спортсмени з Великобританії, їх команда завоювала аж 85 золотих медалей із загального числа 188 медалей.

Одна з вистав під час церемонії відкриттяУрочисті церемонії під час ігор були організовані під девізом «Надії та перетворення». Церемонія відкриття відображала надії учасників змагань, вручення медалей відображало нові можливості та досягнення дітей, а церемонія закриття ігор акцентувало нову дружбу молодих спортсменів та їх позитивні зміни.

Детальніше на сайті Nottingham 2015 CPISRA World Games